Bezpečnostní dveře

Firma Stavointerier MM s.r.o. nabízí kromě komplexních služeb v oboru výroby nábytku také bezpečnostní dveře od společnosti HT DVEŘE s.r.o., jejíž jsme obchodním zastoupením pro region Havlíčkova Brodu a širokého okolí. Společnost HT DVEŘE s.r.o. má ve svém portfóliu bezpečnostní dveře určené pro byty v panelových, cihlových i rodinných domech. Díky bezpečnostním dveřím získáte nejen pocit bezpečí, ale i výborné protihlukové a tepelně-izolační vlastnosti. 

Pro zabezpečení vašich bytů si u nás můžete vybrat mezi bezpečnostními dveřmi PREMIUM a MAGNUM. Každý z nabízených modelů splňuje náročné bezpečnostní podmínky. Získáte také kvalitní odhlučnění od hlasitých sousedů a tepelnou izolaci, která se brzy projeví na nižších výdajích za teplo.

Zbavte se definitivně otravného hluku zvenčí a zabezpečte svůj domov díky bezpečnostním dveřím do bytu od společnosti HT DVEŘE.

I s bezpečnostními dveřmi do rodinných domů získáte kvalitní výrobek, který splňuje ty nejpřísnější normy, ať už máte novostavbu nebo toužíte zabezpečit dům po rekonstrukci. Protože vstupní dveře do domu představují přímý kontakt s rozmary počasí, můžete se spolehnout na vynikající tepelnou izolaci, která nepropustí ven žádné teplo.

Můžete si vybrat provedení, barvu a spoustu dalších konkrétních doplňků. Vedle bezpečnostních dveří u nás najdete také širokou škálu doplňků, jako jsou kukátka, zámky, kování, apod.

Postaráme se o všechny práce spojené s výměnou dveří. Demontáž starých dveří, montáž nových, likvidaci starého křídla i se zárubněmi a zednické zapravení.

Jste zvědaví, jak probíhá výměna starých dveří za nové? Naši zkušení profíci to zvládnou za jediný den. Přesvědčte se sami.

Více informacích naleznete na:  https://www.htdvere.cz

 

Přijďte si k nám vybrat dveře na adresu Lidická 1057 v Havlíčkově Brodě (termín Vaší návštěvy si prosím domluvte na tel.: 774 149 254)

Těšíme se!