Volná místa

Písemné žádosti posílejte na e-mail meloun@stavointerier.cz nebo na adresu Stavointerier MM s.r.o., Lidická 1057, 580 01 Havlíčkův Brod. Případné dotazy rádi zodpovíme na telefonu (+420) 774 149 254

 Do naší dílny v Havlíčkově Brodě hledáme šikovné truhláře. Na hlavní pracovní poměr v malé české rodinné firmě s dlouholetou tradicí.

NÁPLŇ PRÁCE

  • Zakázková výroba nábytku
  • samostatná práce na zakázkách
  • práce dle technické dokumentace
  • montáž u zákazníka.

NABÍZÍME

  • 30 000 Kč náborový příspěvek
  • mzdu 25 000 až 35 000 Kč dle zkušeností
  • pravidelné odměny za výkon
  • příspěvek na penzijní připojištění
  • stravenkový paušál.

OČEKÁVÁME

  • spolehlivost, samostatnost a manuální zručnost
  • vyučení v oboru nebo praxe v oboru podmínkou
  • řidičský průkaz skupiny B výhodou.

Jsme rodinné truhlářství, které se zabývá převážně atypickou výrobou. Panuje u nás přátelská nálada, tak to k nám pojďte zkusit! Napište nám do email na meloun@stavointerier.cz, nebo volejte na číslo 774 149 254.

Požadavky: vyučen, řidičské oprávnění B

Nabízíme: zaměstnání v prosperující stabilní firmě, dobré platové ohodnocení a další benefity.